Kas yra Tarptautinė planuotos tėvystės federacija?

Tarptautinė planuotos tėvystės federacija (IPPF, International Plan Parenhood federation) įkurta JAV 1914 m. Margaret Sanger iniciatyva. Vienas iš šios organizacijos įkūrėjos principų buvo, jog  masės turėtų patirti „neribotą seksualinį pasitenkinimą” be „baimės turėti vaikų”.  Tai organizacija veikianti daugumoje pasaulio valstybių ir teikianti reprodukcinės sveikatos paslaugas.  Planuotos tėvystės (PT) šalininkai kalba apie moters „teisę rinktis” ir kad, „kontraceptinėms priemonėms tapus įprasta kasdienio gyvenimo dalimi”, išnyks paauglių bei „nepageidaujamo” nėštumo problema.

Skirtingose šalyse PT vadinama skirtingai: Vokietijoje – ,,Šeima”, Brazilijoje – ,,Parama šeimai”, Lietuvoje – ,,Šeimos planavimo ir seksualines sveikatos asociacija” ir pan. Ji turi susikūrusi tvirtą, visuomeniniais skurstančiųjų poreikiais besirūpinančios engiamųjų gynėjos, pigių ir lengvai prieinamų moterų sveikatos apsaugos priemonių propaguotojos bei šviečiamųjų jaunimo programų kūrėjos įvaizdį. Tačiau toks įvaizdis yra pelnytas apgaule. Šiandienos tikrovė yra tokia, kad tiesiogiai įsikišus šiai seniausiai, didžiausiai pasaulyje ir geriausiai organizuotai abortų ir gimstamumo kontrolės paslaugas teikiančiai organizacijai, kasmet vien JAV atliekama 334 tūkst. abortų. Vidutiniškai už kiekvieną abortą mokama 451 doleriai, tad vien iš PT klinikose atliekamų abortų PT kasmet gauna apie 150 mln. dolerių. Abortai yra pagrindinis šios organizacijos „produktas“, kurį ji siekia parduoti bet kokia kaina.

Nors PT skelbia, kad jiems rūpi paaugliai ir jų apsauga, tačiau iš tiesų PT veikla yra nukreipta prieš paauglius vykdant sveikatos apsaugos organizacijų remiamas seksualinio švietimo programas bei reklamuojant PT produkciją paskelbus paauglių nėštumo „epidemiją”. PT įsiterpia tarp tėvų ir vaikų, mokydama pastaruosius, kad ikivedybiniai lytiniai santykiai yra „išlaisvinantis” patyrimas, bei atskirdama vaikus nuo tėvų probleminiu atveju gina paauglių „pacientų teisę į konfidencialumą”. Paaugliai yra skatinami turėti lytinių santykių kada nori, su kuo nori ir kaip nori, svarbiausia kad lytiniai santykiai būtų saugūs.

JAV Planuotos tėvystės federacijos nėštumų nutraukimų ir lytinio švietimo užsiėmimų lankytojų santykis:

IPPF-sexed-abortions