Pažink save

PROGRAMOS APRAŠYMAS

• PAŽINK SAVE – tai Lietuvos šeimos centrų jaunimo lytiškumo ugdymo ir rengimo šeimai programa, sudaryta iš 10-ies temų: savivertė, vertybės ir charakteris, santykiai šeimoje, lyčių skirtumai, meilės formos, lytiniai santykiai, masturbacijos ir pornografijos žala, draugystė poroje, gyvybė ir vaisingumas.
• TIKSLAS – Ugdyti jaunuolių savigarbą ir teigiamą savęs vertinimą, geriau pažįstant save, atskleidžiant lytiškumo žavesį ir svarbą, bei tinkamą elgesį su savimi ir kitais
• METODIKA – Programa yra parengta savaitgalio seminarams, bet gali būti vykdoma ir kitaip: vedama trumpesnėmis atkarpomis – mokyklose, stovyklose, jaunimo renginiuose. Programą sudaro ne vien tik teorinės paskaitos, bet ir aktyvūs metodai, žaidimai, kurių pagalba dalyviai lengviau supranta ir įsisavina programos žinią. Diskusijų metu, dalyviai gali kelti klausimus, į kuriuos atsakymų ieškome kartu. Mažose grupelėse dalyviai gali išsakyti savo nuomonę ir atviriau pasidalinti savo patirtimi.
• Daugiau apie jaunimo programą: http://www.pazinksave.eu/


PROGRAMOS DALYVIAI

Programa skirta mokykloms, gali būti vedama stovyklose, jaunimo renginiuose.
dalyvauti kviečiame visus 13-17 metų jaunuolius.

LEKTORIAI

Programą veda savanoriai, dalyvavę šioje programoje ir baigę mokymus, jiems vadovauja programos koordinatoriai. Savanorių komanda visuomet pasiruošusi išklausyti, padrąsinti, bendrauti ir būti kartu su tais, kurie ieško atsakymų apie lytiškumą, meilę, draugystę ir santykius.


SUSISIEKITE SU MUMIS

Susisiekite su jaunimo programos koordinatoriais el.paštu:
pazinksaviukai@gmail.com
seimos.c@kaunoarkivyskupija.lt
Tel.  (8 37) 20 75 98
https://www.facebook.com/pazinksaveprograma
https://www.pazinksave.eu/