Vaisinga meilė

PROGRAMOS APRAŠYMAS

Gyvename vartojimo kultūroje, kada nesunku gauti tai, ko norime, greitai ir dažnai keičiame daiktus. Ypač blogai yra tada, kai vartojimas įsibrauna ir į tarpasmeninius žmogiškuosius santykius. Kankinami vienatvės jausmo, meilės ir dėmesio trūkumo paaugliai linkę pradėti ankstyvas draugystes, kuriose neišvengiamai atsiranda intymus fizinis artumas. Labai svarbu neskubėti pradėti lytinių santykių, o jiems prasidėjus suvokti, kokios galimos pasekmės. Mūsų vaisingumas yra tobulas mechanizmas, kurį reikia pažinti, o nauja gyvybė, nepaisant to, ar ji planuota, ar ne, yra labai brangi. Visa tai, ir dar daugiau, aptarsime edukacijos metu.
Edukacijos nauda mokiniams:
• Ankstyvų lytinių santykių prevencija;
• Lytiškai plintančių ligų prevencija;
• Kontraceptinių priemonių, jų naudojimo ir poveikio žinojimas;
• Pornografijos ir masturbacijos priklausomybės prevencija;
• Kūdikio vystymosi pažinimas;
• Aborto pasekmių suvokimas;
• Menstruacinio ciklo pažinimas (merginoms).

Daugiau apie programą:  https://lytiskumougdymas.lt


PROGRAMOS DALYVIAI

Programa skirta mokykloms, gali būti vedama stovyklose, jaunimo renginiuose.
Dalyvauti kviečiame 9-12 klasių mokleivius.


LEKTORIAI

• Martynas Asakevičius – lytiskumougdymas.lt veiklos koordinatorius, lektorius.
Kiekvieną kartą nekantriai laukiu galimybės susitikti su paaugliais. Kiekvienas susitikimas, tai unikalus nuotykis. Nuostabu pažinti, išgirsti, pajausti kiekvieną edukacijos dalyvį, jo patirtis, mintis, nuotaikas.Dažnai mokiniuose atpažįstu save, juk kiekvienas tame ypatingam paauglystės laikotarpyje buvom. Nuoširdžiai stengiuosi jiems perteikti turimas žinias ir patirtis, kurios be galo svarbios siekiant geriau suprasti save ir kitą, išvengti sudėtingų gyvenimo situacijų.Susitikime su mumis paaugliams gali tekti išgyventi daug emocijų: juoko, ašarų, susirūpinimo ir kita. Mūsų paskaitų metu ištinka gyvenimas, o juk gyvenime būna visko. Mano
didžiausias noras, kad kiekvienas asmuo po susitikimo jaustųsi tvirčiau, labiau gerbtų ir mylėtų save, gyvenimą ir aplinką.
• Edukacijas veda jaunatviški specialistai, kurie su Jūsų mokyklos paaugliais sugebės užmegzti ryšį ir rasti bendrą kalbą. Visi lektoriai turi aukštąjį išsilavinimą socialinių arba medicinos mokslų srityje, taip pat mažiausiai dviejų metų darbo patirtį lytiškumo ugdymo paskaitų vedime ir yra įgiję tam reikiamą kvalifikaciją.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Susisiekite su jaunimo programos koordinatoriais:

lytiskumas.jotvingiai@gmail.com
Tel. 8-627-71837
https://www.facebook.com/jotvingiai
https://lytiskumougdymas.lt/